Kinga & Michał 17.06.2023 Pan Tadeusz Chwaszczyno

Ślub Kingi i Michała był niezwykle urokliwy i pełen romantyzmu. Przygotowania ślubne Kinga i Michał odbyli osobno, każde z najbliższymi osobami. Spotkali się dopiero w kościele, gdy Ojciec Panny Młodej prowadził ją do ołtarza. W oczach Michała pojawiły się łzy szczęścia i wdzięczności. „To ten dzień. To ten wielki dzień” – pomyślał. Podczas ceremonii, Kinga i Michał wymienili przysięgi miłości, a ich wzajemna miłość była wyczuwalna w każdym słowie i spojrzeniu.

Państwo Młodzi rozpoczęli imprezę weselną pierwszym tańcem, który starannie został przez nich przygotowany. W otoczeniu ciężkiego dymu i rac sztucznych ogni, stał się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich zgromadzonych. Wieczór był wypełniony radosnymi rozmowami, tańcami i śmiechem, a życzeń szczęścia i miłości nie było końca. Weselne zabawy prowadzone przez profesjonalistów pociągnęły do zabawy tłumy. Całość dopełniła sesja zdjęciowa dla gości , następnie zdjęcia nocne z zimnymi ogniami.

To był naprawdę niezapomniany ślub, który na zawsze pozostanie w sercach Kingi, Michała i wszystkich obecnych na uroczystości.

Czy wygląd sali na Twoje wesele ma znaczenie ?

Oczywiście, że tak !

To właśnie wystrój wprowadza nastrój i klimat wesela, odpręża gości i pozwala na swobodę.

Oczywiście ma też ogromny wpływ na zdjęcia z tego dnia !