Daria & Michał | Energetyczna para!

Sala Aura Banino + plener ślubny w zbożu
Dj Kiero – Wedding&Event

O tym ślubie mogłabym mówić i mówić, a emocje towarzyszą mi do dnia dzisiejszego!

Daria i Michał – najbardziej radosna i zwariowana para! Przygotowania ślubne u Pana Młodego – na luzie, u Pani Młodej- szaleństwo! Do ostatniej chwili Daria jeździła jeszcze na salę weselną na ostatnie poprawki. Fryzura- prędkość światła! Znalazła nawet czas, aby zrobić włosy świadkowej 🙂

Błogosławieństwo jak zwykle, pełne wzruszeń. Ceremonia w kościele poważna, lecz z uśmiechem! A cała impreza to jedna wielka impreza rodzinna ! Parkiet pełny przez cały czas, ale nie dziwi mnie to, gdyż imprezę prowadził najlepszy Dj jakiego miałam okazję poznać! Sama tańczyłam z aparatem na parkiecie, no i z gośćmi również 😉 Brałam udział w prowadzeniu zabaw z Dj, a i goście uczestniczyli z zapałem! Oczepiny to pierwsza klasa, świetne niecodzienne zabawy! Kamerzysty nie było, więc wszystko spoczywało na moich „barkach”, ale dla mnie była to czysta przyjemność, piękne przeżycie i jednym słowem wyjątkowy ślub! Materiału było tak wiele, że powstał nowy pakiet ofertowy!

Z Darią i Michałem widziałam się już na sesji narzeczeńskiej ! A poznaliśmy się w ogóle to na targach ślubnych 2021 w Gdańsku 😀 Już tego dnia wiedziałam, że to będzie świetny ślub! Sesja narzeczeńska pozwoliła nam się lepiej poznać i im oswoić z moim towarzystwem. Wesele opisałam wyżej (mega!) , a potem spotkaliśmy się jeszcze na sesji poślubnej z plenerze ważnym dla Darii oraz w zbożu. Cóż mogę powiedzieć, kolejne najlepsze zdjęcia!

Oceńcie sami i przeżyjcie ten dzień razem z nami, patrząc na reportaż z naszych spotkań.